Co může Vodafone nabídnout českým podnikatelkám?

ePokladna boxVe Vodafonu se dlouhodobě věnujeme podpoře malých a středních podnikatelek. Nabízíme pro ně řešení tak, aby na svých zakázkách mohly pracovat pohodlně z kanceláře, z domova i ze zahraničí. Pokud si tedy chtějí zajistit přechodné pracoviště na pláži nebo v parku, řešení jim vyjde maximálně vstříc. Tarify Business Red LTE nabízejí hovory a SMS v rámci firmy bezplatně, neomezené volání do všech sítí v ČR i pořádnou porci dat.

Malým i velkým firmám nabízíme také ucelené Vodafone OneNet řešení, které zahrnuje speciální služby nastavené přímo na míru potřebám firmy. Umožňuje spojení klasických pevných linek, mobilních telefonů a internetového připojení.

Speciálně pro menší firmy nabízíme službu OneNet Express. Díky ní může firma při komunikaci se zákazníky uvádět své číslo pevné linky, i když jsou zrovna všichni zaměstnanci v terénu. Hovor je přesměrován na jejich mobily, a to postupně podle požadavků firmy, klidně i na více pracovníků. Zákazník se tak dovolá, aniž by uslyšel obsazovací tón, který může být někdy odrazující. Další službou je centrální hlasová schránka, která třeba mimo pracovní dobu či v době jednání přijme hovory zákazníků a následně je distribuuje mailem na všechny pověřené osoby. Jasnou výhodou je i jediná faktura na všechny telekomunikační služby. Nejen, že ušetří čas, ale i správa podnikání je tím jednodušší.

Na českém trhu je mnoho šikovných a pracovitých podnikatelek. Spíše než na velikosti firmy však záleží na stabilitě růstu a dlouhodobém plánu. Proto Vodafone podporuje některé projekty, které se zabývají rozvojem podnikání. Například Štiky českého byznysu, do kterého jsou nominovány prudce, ale zároveň stabilně, rostoucí firmy.

Již několik let jsme také partnerem soutěží Firma roku a Nápad roku. V pořadí osmý ročník Vodafone Nápad roku 2015, je soutěž určená všem se zajímavým podnikatelským nápadem nebo startujícím projektem. Šanci uspět má každý, bez ohledu na předchozí zkušenosti s podnikáním. Soutěží se ve třech hlavních kategoriích, z nichž dvě jsou určeny studentům. Každý přihlášený projekt má navíc příležitost získat investici až do výše deseti milionů korun, zpětnou vazbu od zkušených podnikatelů či vyhrát pobyt v americkém Silicon Valley.