Nebojte se Outlooku, je to Váš přítel.

minulém článku jsme zjistili, co je to cloud a co obsahuje balíček Office 365. Dnes se podíváme na program Microsoft Outlook, který v balíčku Office 365 také je. Outlook je emailový klient, díky kterému můžete přijímat a odesílat poštu, spravovat kalendář, úkoly či své kontakty.

Vše je v Outlooku synchronizované

Ať už používáte Outlook na Vašem telefonu, tabletu, notebooku nebo stolním počítači, Vaše pošta bude vždy synchronizovaná. V praxi to třeba znamená, že když si otevřete poštu mobilu, na počítači hned uvidíte, že je pošta přečtená. Můžete dokonce začít psát email na mobilu. Ten se Vám uloží jako koncept a na počítači pak můžete rozepsaný email dopsat. Kalendáře a kontakty jsou synchronizované také.

Náhled programu Outlook. Více informací o Office 365.
Náhled programu Outlook. Více informací o Office 365.

Zálohy

Outlook v rámci Office 365 zálohuje Vaše emaily, kontakty a vše, co se v Outlooku děje, do cloudu. Když se cokoliv stane s Vaším notebookem či telefonem, data můžete snadno obnovit.

Mezi vlastnosti Outlooku patří také možnost vkládání úkolů s různými prioritami. Můžete tak snadno mít přehled o tom, co musíte ještě udělat. Také je to super nástroj na snadný managing Vašich aktivit.

Podívejte se na video, co vše Outlook umí!

Zajímá Vás Office 365? Podívejte se na naší webovou stránku www.MS-Office-365.cz nebo nám ve formuláři dejte telefon a my Vám zavoláme.

Vaše jméno a příjmení

Váš telefon